Promocje dla klientów

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami. Chcesz być na bieżąco informowany o naszych aktualnych promocjach? Zapisz do naszego bezpłatnego newslettera.

1. YTONG INTERIO to lekka i wytrzymała alternatywa dla ścian działowych z płyt gipsowych.

Jedną z najważniejszych cech ścian działowych jest ich ciężar przekazywany na strop. Bloczki YTONG INTERIO to krok w kierunku zmniejszenia obciążeń stropów i odciążenia konstrukcji budynku. Wykonane z betonu komórkowego odmiany PP3/0,5, bloczki YTONG INTERIO o grubości 115 mm i wysokości 399 mm to około 10-15% mniejsze obciążenie stropów, niż w przypadku ścian z zazwyczaj stosowanych bloczków odmiany 600, nie wspominając o tak ciężkich materiałach, jak silikaty czy ceramika. Ścianki z bloczków YTONG INTERIO doskonale nadają się do stosowania w budynkach o różnej konstrukcji stropów, w tym drewnianej, gdzie obciążenie często jest kluczowym czynnikiem przy wyborze materiału do ścian.
* odbiór własny z zakładu w Miliczu.
cena za 1 m2 -33,10 zł/brutto *

2. Dachówka Titan szara glazurowana


Do naszej oferty dołączyła nowa dachówka – Piemont titan glazurowana, z delikatnie błyszczącą, szarą powierzchnią.

Nowa, szara dachówka Piemont otrzymała nazwę titan, ponieważ – podobnie jak tytan – jest wytrzymała, odporna na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz trwała. Jak wszystkie kolory w tym modelu, doskonale nadaje się zarówno do remontów dachów, jak i na nowe pokrycie, m.in. dzięki swojej przesuwności.


3. Farby Cemix

Farba akrylowa Cemix wewnętrzna może być stosowana do malowania wszystkich podłoży mineralnych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Tworzy powłoki o wysokich walorach estetycznych, doskonale kryjące oraz odporne na ścieranie i zmywanie.

 

Farba silikonowa Cemix jest przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania elewacji budynków. Produkt jest polecany do aplikacji wszelkiego rodzaju podłoża budowlanego typu: tynki cementowe, cementowo-wapienne, płyty cementowe, beton, gazobeton, cegła.

 

Farba akrylowa Cemix zewnętrzna może być stosowana do malowania wszystkich podłoży mineralnych w pomieszczeniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Tworzy powłoki o wysokich walorach estetycznych, doskonale kryjące oraz odporne na ścieranie i zmywanie. Farba akrylowa Cemix zewnętrzna jest wysokiej jakości ekologicznym wyrobem wyprodukowanym według nowoczesnej technologii.


4. Klej do przyklejania styropianu -”CEMIX” – cena brutto od 12,15 zł/op 25kg

5. wciąż trwa wyprzedaż armatury sanitarnej, płytek ceramicznych, paneli podłogowych firmy PERGO oraz drzwi. Rabaty do 70%.

Nasi Partnerzy
roben

termat

knauf

rockwool
Szukaj